Geoblog.pl    geminus    Podróże    Borneo i takie inne 2010    Przesiadka w KL

Przesiadka w KL

Malezja
Malezja, Kuala Lumpur

Samolot KLM przylecial punktualnie. Zeszlismy na postoj autobusow ale okazalo sie ze z biletem lotniczym mielismy oplacony przejazd do miasta a nie na LCCT Terminal. Po malej spryeczce z panem kierowca wysiedlismy i pojechalismy drugim autobusem. Tam okazalo sie ze nasz lot jest opozniony ale nikt nie wiedzial ile. Ostatecznie po prawie 2 godzinach polecielismy. W Miri lotnisko jest niewielkie ale przyjemne. Na taksowke czekalismy prawie godzine. Hotel ktory mielismy zarezerwowany bzl slabiutki i i Pawla w pokoju smierdzialo. Zrobilismz jeszcze wzacieczke do miasta w poszukiwaniu jedzonka i po powrocie padlisy jak betki.

anthem
anthem - 2010-02-06 10:41
Petronas pozdrowić proszę, tam gdzies nawet mozna nawet jeszcze dostać zdjęcia Kubicy. Przynajmniej jeden człowiek co wstydu nie przynosi :)
Nie wiem czy czytałeś o polskiej reprezentacji i skandalu jaki zrobili w tajlandii kilka tygodni temu:
<a href=http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,Smuda-zachowal-sie-bardzo-dziwnie,wid,11896861,wiadomosc.html" target="blank">TURNIEJ O PUCHAR KRÓLA TH</a>

anthem
anthem - 2010-02-06 10:42
sory źle się link wkleił:
<a href="http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,Smuda-zachowal-sie-bardzo-dziwnie,wid,11896861,wiadomosc.html?" target="blank">TURNIEJ O PUCHAR KRÓLA TH</a>
Teraz powinno być ok

geminus