Geoblog.pl    geminus    Podróże    Indie 2011    W domu. Gdzie nastepnym razem ?

W domu. Gdzie nastepnym razem ?

Austria
Austria, Wien

W domu jak to w domu. Zalegla poczta i setki telefonow do i od znajomych. Okazalo sie ze chalupka stoi na miejscu ale paliwo podrozalo. Pamiatki ktore kupowalem sam podobaly sie wszystkim poza moja zona. Czesc musialem podarowac dzieciom a czesc pojedzie do naszego domu w Polsce. Niedosyt pozostal i juz zaczynam opracowywac nastepna trase po Indiach ale obliczona na co najmniej 3 miesiace i wypady do Bangladeszu i Nepalu w celu przypomnienia sobie jak smakuje miesko. Ze wzgledu na Mistrzostwa Europy w pilce kopanej nastepna zima bedzie skromniejsza jezeli chodzi o wyjazdy. Ze wzgledu na ograniczony urlop polecimy gdzies na 2 tygodnie zeby w czerwcu byc czujnym i zwartym kibicem. I to by bylo na tyle.

anthem
anthem - 2011-03-17 08:01

oboski
oboski - 2011-04-06 21:20
No i amen!!
Następnym razem kopnę się do Palolem - zachęciłeś mnie.
PS. Jak po powrocie? Bo ja nie mogłem się przyzwyczaić do zimna przez miesiąc.
POZDRAWIAM

geminus - 2011-04-14 22:36
Palolem jest fajne ale troche komercyjne. Jak zechcesz to podam ci namiary na niezle miejsca. Pozdrawiam.

geminus - 2015-10-03 16:40
Widze ze piszemy do siebie srednio co rok.Kazdy powrot jest ciezki bo cos sie konczy ale pocieszam sie ze czeka m,nie nastepna podroz w nieznane i mobilizuje do przygotowan. Z tego co widze to ty ostatnio bawiles w Pld. Ameryce. Zazdroszcze bo ja tez bym chcial do Peru i Boliwii ale dla mnie jest tam za wysoko. Niestety starzeje sie a cisnienie daje o dobie znac. Pozdrawiam.

Marek Dylewski
Zasoby: 477 wpisów477 258 komentarzy258 3057 zdjęć3057 4 pliki multimedialne4